Dzień dobry
Poszukuje osoby do pracy na Skandynawii Szwecja -Norwegia .Opłacam prom w obie strony + miejsce w kabinie , dokładam do kosztów podróży służbowej .Jeśli ktoś nie posiada samochodu osobowego do dojazdu do pracy użyczam służbowego . w Szwecji pracodawca wynajmuje domek do odpoczynku dla kierowców i robienia pauz ,warunki wspaniałe ,koszt wynajmu po stronie-pracodawcy .Wynagrodzenie koło 15000,00zł brutto 10000,00 zł netto całe wynagrodzenie opodatkowane i ozusowane .Po resztę informacji zachęcam zainteresowane osoby do kontaktu te. 514-152-539