Firma OKNAR Kępno zatrudni pomocnika serwisanta (WROCŁAW)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
OKNAR KĘPNO SP. Z O.O.
23. 11. 2022

Firma OKNAR KĘPNO zatrudni pomocnika serwisanta / montażysty na terenie Wrocławia
Zakres obowiązków:
- Pomoc przy sporządzaniu pomiarów stolarki okiennej i drzwiowej PVC oraz aluminium, rolet, moskitier,
- Obsługa Klientów w zakresie napraw / serwisów,
- Regulacja stolarki,
Wymagania:
- Prawo jazdy kat. B,
- Dyspozycyjność,
- Sumienność,
- Odpowiedzialność.
Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Praca w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie,
- Benefity oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
- Możliwość rozwoju zawodowego.
CV prosimy wysyłać na adres mailowy, bądź złożyć osobiście w siedzibie firmy pod adresem Świba 78, tel. 62 79 12 800.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OKNAR Kępno Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.