Financial Reporting Analyst
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, bankowego fin-techu, poszukujemy kandydatów do objęcia stanowiska Financial Reporting Analyst, zapraszamy kandydatów z poziomu młodszego specjalisty lub specjalisty.

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie sprawozdań w oparciu o IFRS i US GAAP, z wykorzystaniem wiodącego na rynku oprogramowania do sprawozdawczości finansowej,
  • Współpraca z klientami firmy - poziom dyrektorów finansowych
  • Wycena instrumentów za pomocą złożonych modeli symulacji Monte Carlo
  • Współpraca z kolegami z innych europejskich oddziałów firmy
  • Wykonywanie zadań administracyjnych w imieniu klientów
  • Wsparcie w edukacji i szkoleniu klientów oraz zespołów wewnętrznych

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie w obszarze finansów lub rachunkowości,
  • Doświadczenie w księgowości lub audycie, 1 - 2 lata
  • Wysoka motywacja i umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Biegły angielski
  • Znajomość MSSF 2, IAS 12, IAS 33 lub IAS 19 i/lub pokrewnych standardów US GAAP
  • Gotowość do pracy 3 dni z biura - zlokalizowanego w samym centrum Warszawy

Benefity:

  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • karta sportowa
  • dofinansowanie do posiłków
  • premia roczna
  • prywatny akcjonariat pracowniczy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz" i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392