Finance Specialist
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Frozen District
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć!

Jesteśmy Frozen District - studiem gier indie z Krakowa, odpowiedzialnym między innymi, za stworzenie House Flippera i wydanie The Tenants.

Poszukujemy osoby, która będzie nas aktywnie wspierać w papierkologii oraz tabelkach, jak i pomagać nam rozwijać nasze produkty i stanie się stałym oraz niezastąpionym członkiem naszej drużyny.

Wymagamy:

  • Wysoka organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Samodzielność, zaangażowanie i systematyczność
  • Język angielski na poziomie C1
  • Zaawansowana znajomość środowiska Google (Docs, Sheets, Forms, Mail) oraz Microsoft (Word, Excel)
  • Zdolność redagowania tekstu na wysokim poziomie stylistycznym i merytorycznym
  • Znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości, kodeksu cywilnego
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Mile widziane:

  • Wcześniejsza praca w game-devie
  • Doświadczenie z programami księgowymi/systemami ERP
  • Uprzednie doświadczenie z programami do zarządzania zadaniami
  • Umiejętności analityczne oraz zdolność znajdowania kreatywnych rozwiązań

Obowiązki:

  • Weryfikacja, tworzenie i archiwizacja umów oraz oświadczeń
  • Wsparcie w zakresie rozliczeń z kontrahentami
  • Komunikacja z firmą prowadzącą księgowość i współpraca w zakresie rozliczania spółki
  • Przygotowywanie i weryfikacja faktur
  • Obsługa płatności, przyjmowanie i archiwizacja dokumentów finansowych
  • Wsparcie formalne zarządu
  • Wykonywanie prostych prognoz i analiz na bazie danych o produktach firmowych
  • Dbanie o płynność spółki

Co oferujemy?

  • Pracę na pełen etat.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (przywiązujemy się do osób, z którymi pracujemy).
  • Elastyczne godziny pracy (wynosimy to stwierdzenie na nowy poziom!).
  • Możliwość wykonywania części pracy zdalnie.
  • Materiały do nauki, pomoc w rozwoju (mamy podobno jakieś doświadczenie!).
  • Fajny klimat w biurze (gramy razem w gry po pracy, pomagamy sobie i od czasu do czasu organizujemy epickie wspólne grania!).
  • Opiekę medyczną.
  • Kartę Multisport.
  • Hektolitry darmowej kawy z ekspresu i yerby w biurze.
  • Praca będzie odbywać się w biurze przy ul. Kunickiego w Krakowie.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i kilku słów o sobie na adres: rekrutacja@frozendistrict.com

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291