Fachowiec na linii produkcyjnej okien i drzwi
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
HR Work Force Sp. z o.o.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z Dąbrowy Górniczej, zajmującego się produkcją drzwi i okien aluminiowych poszukujemy pracownika na stanowisko:

Monter – praca na produkcji

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

-         Produkcja konstrukcji aluminiowych okien i drzwi

-         Cięcie profili, montaż elementów i okuć, uszczelnianie, frezowanie elementów

-         Wykonywanie prac zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną

-         Obsługa maszyn produkcyjnych (piły, frezarki, elektronarzędzia, maszyny CNC )

-         Realizacja pomiarów wytworzonych detali zgodnie z planem kontroli

-         Szklenie i pakowanie wyrobu gotowego

-         Kompletacja komponentów do wysyłki

-         Wypełnianie raportów i dokumentów do wysyłki

Wymagania:

-         Wykształcenie zawodowe lub techniczne (ślusarz, stolarz, narzędziowec, itd.)

-         Znajomość rysunku technicznego

-         Obsługa elektronarzędzi, tj. wiertarka, wkrętarka, szlifierka i wyrzynarka

-         Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, miarka, kątownik, wysokościomierz)

-         Doświadczenie na podobnym stanowisku  - najlepiej przy produkcji lub montażu okien i drzwi

-         Dobra znajomość rysunku technicznego

-         Podstawowa obsługa komputera

-         Dobra Organizacja pracy

Oferujemy:

-         Umowę o pracę

-         Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym systemem premiowym

-         Praca w systemie 3- zmianowym

-         Prywatna opieka medyczna

-         Dofinansowanie do karty Multisport

-         Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik na wysokościach Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. kadr i płac Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Dąbrowa Górnicza
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584