Executive Assistant
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
B2B.net S.A
25. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie managerów/zarządu w zakresie przygotowywania raportów z działań oraz zestawień związanych z pracą zespołu, osiąganych wyników, prognoz.
  • Koordynacja bieżących spraw administracyjno - biurowych.
  • Prowadzenie i organizacja kalendarza spotkań.
  • Obsługa spotkań biznesowych, zebrań oraz wizyt gości.
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz informacji.
  • Przygotowywanie raportów ze sprzedaży oraz raportów związanych z działalnością firmy.
  • Zarządzanie portfolio firm leadowych/marketingowych.
  • Ścisła współpraca z Zarządem, Działem Sales oraz Działem Obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Jesteś osobą samodzielną, sumienną, odpowiedzialną, wykazującą się inicjatywą w działaniu.
  • Potrafisz zarządzać wieloma zadaniami jednocześnie.
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Dobrze posługujesz się pakietem MS Office.
  • Dobra znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Praca w trybie on-site
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozpoczęcia pracy w biurze między 8:00 a 10:00

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836