Event Coordinator
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Gpre Management Sp. z o.o.
29. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy tworzeniu oraz wdrażanie kompleksowej strategii marketingowej dla foodhallu, uwzględniając cele biznesowe, wizerunkowe oraz sprzedażowe.
  • Zarządzanie budżetem marketingowym i optymalizacja wydatków.
  • Planowanie, koordynowanie i realizacja wydarzeń kulinarnych, kulturalnych, muzycznych i tematycznych w Hali Koszyki.
  • Współpraca z restauracjami, lokalnymi artystami i markami zewnętrznymi przy organizacji wydarzeń.
  • Nadzór nad logistyką i realizacją wydarzeń na miejscu.
  • Utrzymywanie relacji z mediami, influencerami oraz kluczowymi partnerami branżowymi.
  • Współpraca z agencją i koordynowanie informacji dla mediów oraz zgłoszeń do konkursów branżowych
  • Tworzenie, wdrażanie i monitorowanie kampanii marketingowych w kanałach cyfrowych (Facebook, Instagram, LinkedIn itp.).
  • Koordynacja tworzenia treści (tekstów, grafik, wideo) i harmonogramów publikacji.
  • Monitorowanie i analiza efektywności kampanii online (Google Analytics, narzędzia do monitoringu mediów społecznościowych).
  • Utrzymywanie relacji z najemcami Hali Koszyki oraz koordynowanie działań promocyjnych związanych z ich ofertą.
  • Budowanie i rozwijanie relacji z lokalnymi firmami oraz partnerami biznesowymi.
  • Analiza konkurencji oraz badanie preferencji klientów.
  • Regularne przygotowywanie raportów z realizacji kampanii oraz organizowanych wydarzeń.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (marketing/event manager), najlepiej w branży gastronomicznej, eventowej lub retailowej.
  • Doświadczenie w koordynowaniu kampani digital marketingowymi, w tym płatnymi kampaniami w social media i Google Ads.
  • Znajomość narzędzi analitycznych (Google Analytics, narzędzia do monitoringu social media).
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, zdolność zarządzania wieloma projektami jednocześnie.
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole oraz z klientami i partnerami zewnętrznymi.
  • Umiejętność generowania nowych, oryginalnych pomysłów na promocje i eventy.
  • Gotowość do działania w dynamicznie zmieniającym się środowisku.
  • Entuzjazm do budowania wizerunku miejsca opartego na wyjątkowej ofercie kulinarnej i kulturalnej.
  • Gotowość do pracy w warunkach dynamicznej branży, z elastycznymi godzinami pracy, szczególnie w czasie organizacji wydarzeń.

To oferujemy

  • Pracę po stronie właściciela, w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość samodzielnej organizacji czasu pracy,
  • Biuro w centrum Warszawy (Hala Koszyki),
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, platforma EAP – wsparcie psychologiczne, doradztwo prawne i finansowe, budżet szkoleniowy, dodatkowy dzień wolny na działania wolontariatu pracowniczego, dofinansowanie okularów korekcyjnych, program poleceń pracowniczych, wyjścia firmowe i wyjazdy integracyjne oraz inne.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291