ELEKTYK / URZYMANIE RUCHU
  • Rzezawa
Rzezawa, Rzezawa, małopolskie, Polska
Molle Group Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Spółka Molle Group z siedzibą w Rzezawie poszukuje osoby na stanowisko: elektryk / utrzymanie ruchu- Praca od poniedziałku do piątku, 4 godziny dziennie.Dodatkowo wymagane: - Dyżur 24h/dobę od poniedziałku do piątku – wymagana dyspozycyjność w przypadku wystąpienia nagłej awarii. MOLLE to skonsolidowana rzeczywistość produkcyjna, Spółka powstała w 2019 roku i specjalizuje się w recyklingu oraz produkcji re-granulatów z tworzyw sztucznych na bazie polichlorku winylu. W rzeczywistości, zespół który ją komponuje szczyci się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży tworzyw i produkcji re-granulatów PVC jak również dokładną znajomością ,,mądrego i bezpiecznego” recyklingu. MOLLE poza działalnością krajową jest również obecna ze swoimi produktami i kontaktami w całej Europie, głównie na rynku Niemieckim, a także w krajach Morza Śródziemnego takich jak Afryka Północna, Turcja oraz rynek Azjatycki m.in Tajwan czy Pakistan.MOLLE posiada własny Know – How Techniczne / Produkcyjne , pochodzące z wielu lat współpracy i doświadczenia z głównymi dostawcami technologii i przetwórstwa z branży. Stawiamy na jakość i obsługę na najwyższym możliwie wypracowanym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby produkt finalny był zawsze bezpieczny i najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy - MOLLE GROUP

Obowiązki

  • - prace związane z utrzymaniem ruchu (przeglądy, naprawa i konserwacja maszyn)
  • - wykonywanie czynności przeglądowych, naprawczych oraz diagnostyka usterek układów elektrycznych, mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych
  • - usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • - bieżące raportowanie wykrytych usterek
  • - nadzór nad magazynem części zamiennych
  • - instalacja maszyn i urządzeń pod kątem elektrycznym
  • - wykonywanie planowanych przeglądów i konserwacji maszyn zgodnie z harmonogramem
  • - monitorowanie parametrów pracy maszyn, urządzeń i instalacji

Wymagania

  • - uprawnienia SEP
  • - wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektryk, elektromechanik, automatyk, mechatronik
  • - wymagane doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • - umiejętność diagnozy i naprawy układów elektrycznych, mechanicznych pneumatycznych i hydraulicznych
  • - umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • - precyzja i dokładność w pracy
  • - umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych

Oferujemy

  • - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B, umowy współpracy
  • - możliwość rozwijania kompetencji zawodowych,
  • - pracę wymagającą, ale w miłej atmosferze, w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • - niezbędne narzędzia pracy,
  • - wsparcie kolegów i przełożonych.

  • Praca Rzezawa
  • Rzezawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584