Elektryk z doświadczeniem -> 6645 zł brutto ->umowa o pracę ->od zaraz
  • Starachowice
elektryk z doświadczeniem -> 6645 zł brutto ->umowa o pracę ->od zaraz
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Szukamy elektryka w branży produkcyjnej w firmie MAN w Starachowicach. Posiadasz doświadczenie w środowisku produkcyjnym, a prace manualne nie są Ci obce? Nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz już dziś do Randstad i aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "ELEKTRYK", a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

Oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego,

  • dobrej znajomość rysunku technicznego (czytanie schematów elektrycznych),

  • doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej,

  • uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem,

  • gotowości do pracy zmianowej.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 5160 do 6645 zł brutto

  • umowę o pracę bezpośrednio w MAN na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)

  • ciepły, bezpłatny posiłek w trakcie pracy,

  • możliwość dodatkowego wynagrodzenia za pracę w nadgodzinach,

  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach,

  • praca na jedną lub dwie zmiany w zależności od działu.

Zadania

  • montaż, diagnostyka i naprawa urządzeń elektrycznych oraz sprawdzanie funkcji elektrycznych,

  • rozwiązywanie problemów powstających w procesie produkcji,

  • współpraca z działami firmy odpowiedzialnymi za proces produkcji.

  • Praca Starachowice
  • Elektryk Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544