Elektryk utrzymania ruchu
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Praca.pl
21. 9. 2024

Twoje główne obowiązki:

  • Zapewnienie ciągłości działania maszyn i urządzeń elektrycznych.
  • Szybkie diagnozowanie i usuwanie usterek oraz awarii.
  • Dokładne monitorowanie i regulacja parametrów pracy urządzeń.
  • Wykonywanie regularnych przeglądów oraz prac konserwacyjnych.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji operacyjnej.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym lub elektronicznym.
  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Aktualne uprawnienia SEP grupa I i II.
  • Znajomość eksploatacji, budowy i konserwacji urządzeń elektroenergetycznych, a także umiejętność odczytywania schematów elektrycznych.
  • Podstawowa znajomość MS Office.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziana:

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje:

  • Umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem socjalnym.
  • Możliwości rozwoju i szkolenia umiejętności zawodowych.
  • Bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta Multisport, program emerytalny itp.)
  • Zorganizowany pakiet świadczeń świątecznych oraz imprezy integracyjne.

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik utrzymania ruchu Gdańsk
  • Elektryk gdański
  • Elektryk Starogard Gdański
  • Elektryk Nowy Dwór Gdański
  • Elektryk Pruszcz Gdański
  • Elektryk Gdańsk
  • Technik elektryk Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836