Elektryk przemysłowy
  • Krosno
Krosno, Krosno, podkarpackie, Polska
Grupa590 Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko Elektryk przemysłowy

Miejsce pracy: Jedlicze, rafineria

Zapewniamy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, wymaganych kompetencji i efektywności,
  • pracę od poniedziałku do piątku + możliwe soboty pracujące
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe NNW
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie
  • stałą opiekę koordynatora

Zakres odpowiedzialności:

  • montaż aparatury kontrolno-pomiarowej
  • wykonywanie pomiarów diagnostycznych i uruchamianie urządzeń, instalacji i układów elektroenergetycznych
  • montaż i łączenie szaf sterowniczych przemysłowych
  • obsługa komunikatorów i kalibratorów przemysłowych
  • czytanie schematów elektrycznych i samodzielna praca na ich podstawie

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne
  • biegłą znajomość procesów i metod postępowania w zakresie automatyki przemysłowej i aparatury kontrolno-pomiarowej
  • uprawnienia SEP E
  • doświadczenie w zakresie montażu i łączenia szaf sterowniczych

Prezentacja firmy

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerz...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 09/09/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 2
Min. doświadczenie: 2 lata Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe Branża / kategoria: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Praca fizyczna

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Krosno
  • Elektryk Krosno Odrzańskie
  • Elektryk Krosno
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584