Elektryk / Elektromonter
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Sunreef Venture S. A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • dokonywanie pomiarów wielkości elektrycznych
  • wykonywanie instalacji elektrycznych oraz przeprowadzanie badań eksploatacyjnych tych instalacji
  • diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń elektrycznych
  • instalowanie, użytkowanie i obsługiwanie układów oraz dokonywanie prostych napraw
  • układanie przewodów

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość instalacji elektrycznych
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka/elektromontera
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • wymagane uprawnienia SEP do 1 kV

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży jachtowej

To oferujemy

  • możliwość tworzenia wyjątkowych, luksusowych produktów
  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

  • Praca Gdańsk
  • Elektromonter Gdańsk
  • Elektromonter Pruszcz Gdański
  • Elektromonter Nowy Dwór Gdański
  • Elektromonter Starogard Gdański
  • Elektromonter gdański
  • Elektryk gdański
  • Elektryk Starogard Gdański
  • Elektryk Nowy Dwór Gdański
  • Elektryk Pruszcz Gdański
  • Elektryk Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210