Elektryk/Elektroenergetyk
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Workhouse4you.pl
26. 9. 2024

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń, woj. kujawsko-pomorskie
Co możemy Ci zaoferować?
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 06:30 - 15:00,
wynagrodzenie miesięczne w zakresie 7 500 zł – 9 000 zł brutto,
pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie, gdzie masz możliwość rozwijania swojej kariery.
Twoje obowiązki:
montaż stacji transformatorowych,
montaż ZK niskiego oraz średniego napięcia,
podłączenie ZK niskiego i średniego napięcia,
prowadzenie linii kablowych,
ścisłe przestrzeganie zasad BHP,
otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności.
Czego oczekujemy?
wykształcenia min. zawodowego kierunkowego,
minimum 1 rok doświadczenia w pracy w branży energetycznej – warunek konieczny,
prawa jazdy kat. B – warunek konieczny,
uprawnień SEP do 1 kV,
gotowości do wyjazdów służbowych,
umiejętności czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego,
umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu,
rzetelności i komunikatywności.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575449.
Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl"
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Workhouse4you(c.23651)

  • Praca Bydgoszcz
  • Elektroenergetyk Bydgoszcz
  • Elektryk Bydgoszcz
  • Technik elektryk Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836