Elektryk - dział utrzymania ruchu
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Posiadasz uprawnienia SEP do 1 KV i chcesz pracować bezpośrednio w firmie na umowę o pracę?

Pracowałeś w dziale utrzymania ruchu minimum rok w zakładzie produkcyjnym?

Świetnie się składa! Aplikuj, a opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Miejsce pracy: Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Oczekujemy

  • minimum rok doświadczenia jako elektryk w dziale utrzymania ruchu
  • ważnych Uprawnień SEP do 1 KV
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie
  • pracę w systemie 3 zmian (od poniedziałku do piątku)
  • wynagrodzenie od 5000 zł brutto miesięcznie(stawka godzinowa + dodatki)
  • po 3 miesiącach gwarantowana podwyżka wynagrodzenia
  • dodatkowe benefity jak: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, bezpłatny basen na terenie Częstochowy dla pracownika i jego rodziny, itp.
  • długotrwałą współpracę i stabilne zatrudnienie

Zadania

  • naprawa, konserwacja i serwisowanie maszyn na podstawie dokumentacji oraz własnego doświadczenia
  • przeprowadzanie przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem dla każdej maszyny, napraw bieżących średnich i głównych maszyn oraz urządzeń
  • ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego
  • kontrolowanie i regulowanie maszyn po naprawach.
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie nadzorowania poważniejszych napraw
  • raportowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami maszyn

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik utrzymania ruchu Częstochowa
  • Kierownik działu personalnego Częstochowa
  • Elektryk Częstochowa
  • Technik elektryk Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563