ELEKTRYK - blisko granicy
  • Racibórz
Racibórz, Racibórz, Polska
9. 11. 2023

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Niemcy – 04808 Wurzen

Nr ref: EL-WURZ/DE/2023

Zakres obowiązków:

- okablowanie centralnych urządzeń wentylacyjnych zgodnie z przepisami DIN i VDE oraz schematami połączeń

- testowanie i uruchamianie komponentów elektrycznych

- przestrzeganie standardów jakościowych

- kontrola przekazanych zleceń pod kątem kompletności materiałów/części

- kompleksowa instalacja podzespołów i urządzeń zgodnie z rysunkiem technicznym

- podłączanie szaf sterowniczych, napędów oraz sterowników zgodnie z instrukcją

- kontrola jakości

- usuwanie usterek i naprawa wykrytych wad

-prowadzenie dokumentacji wykrytych i naprawionych wad i usterek

- stawka: 15,48 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Wymagania:

-wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy

-doświadczenie zawodowe

- dobra znajomość języka niemieckiego

-umiejętność czytania planów

-gotowość do pracy w systemie zmianowym

-prawo jazdy oraz samochód na wyjazd

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem

- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec

- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy

- opiekę polskojęzycznego koordynatora

- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%

- płatny urlop w wymiarze od 25 dni w roku

- dodatek urlopowy i świąteczny  (od 200 euro po przepracowaniu 6 m-cy)

- płatne dni ustawowo wolne od pracy

- premię za polecenie nowych pracowników

- odzież ochronną

- dostęp do mobilnej aplikacji  pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: EL-WURZ/DE/2023

  • Praca Racibórz
  • Elektryk Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570