Elektryk
  • 03-748 Warszawa
Elektryk
mazowieckie, 03-748 Warszawa, mazowieckie, Polska
Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Praga
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie przeglądów systemów elektrycznych i elektromechanicznych
  • Diagnozowanie i naprawianie usterek oraz ustalanie przyczyn awarii
  • Konserwacja i modernizacja istniejących instalacji elektrycznych
  • Montaż i demontaż aparatów elektrycznych i urządzeń elektromechanicznych
  • Wykonywanie pomiarów i testów elektrycznych w celu oceny sprawności urządzeń i instalacji
  • Utrzymywanie dokumentacji dotyczącej przeglądów i napraw
  • Dopasowywanie i ustalanie parametrów pracy urządzeń elektrycznych
  • Zapewnienie utrzymania ciągłości pracy i bezpieczeństwa instalacji
  • Stosowanie się do obowiązujących norm i przepisów związanych z bezpieczeństwem i ochroną środowiska
  • Współpraca z innymi zespołami technicznymi w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania systemów elektrotechnicznych.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, minimum zawodowe
  • aktualne świadectwo kwalifikacji

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pakiet medyczny,
  • fundusz świadczeń socjalnych.

  • Praca mazowieckie
  • Elektryk Wysokie Mazowieckie
  • Elektryk mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662