Elektryk/Automatyk
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
Ksc-Automation Sp. z o.o.
16. 11. 2022

KSC-Automation Sp. z o.o. to firma z Wrocławia, która świadczy usługi w zakresie planowania projektów, programowanie PLC, jak również montaż i uruchomienie automatyki, systemów sterowania oraz budowy maszyn przemysłowych.

Obowiązki

1)  Ścisła współpraca z przełożonym w kwestii realizacji projektów tj. przeróbki, modyfikacja usprawnienia
2)  Planowanie i projektowanie prostych układów sterowania automatyki
3) Analiza wymagań technicznych i czynny udział w projektowaniu maszyn i systemów sterowania
4) Udział w pracach rozruchowych.
5) Wykonywanie tras kablowych

Wymagania

1) Wykształcenie średnie / wyższe techniczne o kierunku elektrotechnika, automatyka, mechatronika lub pokrewne.
2) Samodzielność w realizacji powierzonych zadań i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
3) Znajomość j. Angielskiego lub Niemieckiego
4) Gotowość do częstych podróży służbowych w kraju i zagranicą
Dodatkowym atutem będzie :
1) Znajomość programowania PLC
2) Uprawnienia SEP
3) Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

1) Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
2) Atrakcyjne wynagrodzenie ( odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu).
3) Nowoczesne narzędzia pracy.
4) Szkolenia.
5) Przyjazną atmosferę w pracy.
6) Udział w międzynarodowych projektach w kraju i zagranicą.

Nasza firma działa globalnie.

Usługi kierujemy przede wszystkim do Klientów biznesowych.
Od wielu lat współpracuje z cenionymi i znanymi w świecie firmami.

Do naszych partnerów biznesowych należą m.in.

Volkswagen,

Tesla,

Daimler - Mercedes - Benz,

Siemens.

BMW,

oraz wiele innymi firmami o zasięgu globalnym.