Elektryk
  • Warsaw
Elektryk
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Mad-Tech sp. z o.o.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie instalacji zgodnie z dokumentacją,
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w zespole,
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

WYMAGANIA:
  • Udokumentowane doświadczenia w pracy przynajmniej 2 letnie.
  • Zaangażowania oraz chęci rozwoju.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Wykształcenia minimum zawodowego.
  • Rzetelność i dbałość o szczegóły.
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP mile widziane

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie.
  • Atrakcyjny system motywacyjny.
  • Profesjonalne szkolenia tematyczne.

Dołącz do naszego zespołu profesjonalistów!

  • Praca Warszawa
  • Elektryk Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699