Elektryk
  • Mikołów
Elektryk
Mikołów, Mikołów, śląskie, Polska
JWW INVEST S.A.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

JWW Invest S.A.
Działamy na rynku usług montażowych w energetyce. Prowadzimy roboty na rynku polskim i europejskim.

Obszarem działania spółki JWW Invest S.A. jest energetyka zawodowa, energetyka przemysłowa, ciepłownictwo oraz część przemysłu, w której występuje energetyka (rafinerie, koksownie, huty, kopalnie węgla kamiennego).
Do naszego nowego magazynu poszukujemy pracownika: Elektryk - serwisant narzędziowiec

Elektryk

E/06/2022

Obowiązki

  • Przegląd, naprawa i serwis elektronarzędzi: szlifierki, lampy, przedłużacze, spawarki (mile widziane zasada działania), wymiana: wtyczek, gniazd, kabli, bezpieczników
  • Weryfikacja stanów magazynowych i bieżące zgłaszanie braków w narzędziach i częściach
  • Kompletacja zamówień pod dany projekt
  • Mile widziana znajomość i podstawowa zasada działania wciągów łańcuchowych oraz linowych
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami prowadzącymi gospodarkę magazynową i narzędziową.

Wymagania

  • Bardzo dobra organizacja i kontrola pracy własnej
  • Uprawnienia SEP do 1 KV - dozorowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć długofalowej współpracy
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w dobrej atmosferze
  • Interesujące zadania umożliwiające zdobycie oraz rozwijanie doświadczenia zawodowego
  • Benefity pozapłacowe (możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia i dofinansowanie do karty sportowej).