Elektryk
  • Radom
elektryk
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 8. 2022
Informacje o stanowisku

zadania

  • montaż instalacji elektrycznych w zakładach produkcyjnych na terenie Radomia i okolic
  • wykonanie ogólnych prac elektrycznych
  • montaż tras kablowych i układanie okablowania
  • montaż osprzętu (gniazdek, przełączników itd.) oraz oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego

oczekujemy

  • mile widziane wykształcenie techniczne kierunkowe (elektromechanik, elektryk, elektroautomatyk, mechanik przemysłowy, robotyk);
  • umiejętność diagnozowania przyczyn usterek i awarii
  • mile widziane uprawnienia: SEP do 1kV
  • książeczki sanitaro-epidemiologicznej

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez naszego klienta
    • pierwsza umowa na okres 3 miesięcy, kolejna na rok lub na czas nieokreślony
  • wysokie wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia zawodowego: 4-6 tys. brutto miesięcznie na start
  • pracę w systemie 1 - zmianowym (7-15; 8-16)
  • benefity
    • darmowe posiłki na stołówce (dania gorące- zupy i drugie dania)
    • zniżki na produkty do 20% (karma dla zwierząt, wysokiej jakości produkty mięsne)
    • paczki świąteczne
    • premie uznaniowe
  • pracę w zakładzie produkcyjnym w Radomiu