Elektronik - projektant
  • Ciechanów
Ciechanów, Ciechanów, Mazowieckie, Polska
Klient JOBS.PL
15. 5. 2022

Dla naszego klienta, pomysłodawcy innowacyjnego produktu poszukujemy:

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i wdrażanie nowych urządzeń i rozwiązań opartych na systemach analogowych i cyfrowych,
  • Opracowywanie rozwiązań prototypowych oraz ich walidacja,
  • Dobór podzespołów elektronicznych lub zamienników,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz weryfikacja produktów pod kątem zgodności z obowiązującymi normami,
  • Ciągłe doskonalenie produktu pod kątem sprzętowym oraz optymalizacji kosztów produkcji masowej,
  • Ścisła współpraca z działem oprogramowania oraz jakości.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o profilu elektronicznym,
  • Bardzo dobra znajomość elektronicznych układów analogowych oraz cyfrowych,
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektronicznych,
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,
  • Znajomość standardów komunikacji CAN, I2C, SPI, UART/RS485, Ethernet,
  • Umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych (oscyloskopy, multimetry, analizatory),
  • Doświadczenie w zakresie uruchomiania i testowania systemów elektronicznych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną oraz swobodną komunikację z kontrahentami,
  • Znajomość systemu Linux.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość poszerzenia swojej wiedzy oraz kompetencji w strukturach firmy
  • Super zespół, w którym jasno będziesz widział wyniki swojej pracy
  • Pracę przy innowacyjnym na skale europejską projekcie !