Elektronik - Programista
  • Bielany Wrocławskie
, Bielany Wrocławskie, dolnośląskie, Polska
Michael Page
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za automatyzacji procesów testowania na serwisie

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest wiodący sprzedawca i dystrybutor produktów elektronicznych

Opis stanowiska

  • Projektowanie oraz tworzenie metod automatyzacji procesów serwisowych urządzeń takich jak telefony komórkowe, dekodery, telewizory

  • Identyfikowanie obszarów do usprawnień procesowych w kierunku zwiększenia wydajności, poprawy jakości oraz redukcji kosztów,

  • Wsparcie istniejących procesów serwisowych,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Minimum rok doświadczenia w branży produkcyjnej,

  • Zdolności manualne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

  • Znajomość podstaw programowania (Python/C#),

  • Znajomość zagadnień związanych z drukiem 3D.

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Eleastyczne godziny pracy
  • Dopłaty do karty multisport
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Atrakcyjna oferta ubezpieczenia grupowego
  • Wyjazdy integracyjne
  • Parking dla Pracowników