Elektromonter z doświadczeniem
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach użyteczności publicznej/przemysłowych,
  • montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia,
  • wykonywanie prac przyłączeniowych.

WYMAGANIA:
  • uprawnienia SEP lub wykształcenie kierunkowe,
  • min 2 letnie doświadczenie zawodowe,
  • motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane certyfikaty VCA i komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

OFERUJEMY:
  • wysokie dodatki za doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty,
  • wynagrodzenie, stawki oraz wszystkie dodatki na holenderskich warunkach (po okresie próbnym, umowa na stałe),
  • zakwaterowanie w dobrze wyposażonych pokojach, jedno osobowych, opłacane przez pracodawcę,
  • dowóz do pracy samochodami służbowymi,
  • wsparcie językowe na budowie od naszych kierowników budów,
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10 każdego miesiąca,
  • pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności: meldunkowych, urzędowych poza granicami kraju, jak i również wsparcie przy odzyskaniu podatku,
  • praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • nowoczesny sprzęt i narzędzia - standardy zachodnie, wysokiej klasy odzież robocza,
  • płatny urlop holenderski oraz 13stka holenderska w zależności od stażu pracy.

  • Praca opolskie
  • Elektromonter Strzelce Opolskie
  • Elektromonter opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087