Elektromonter/Teletechnika
  • Lubartów, lubartowski, lubelskie
Lubartów
Berker Dominis
25. 9. 2024
do 8000 zł brutto/msc + premie

Nasz klient zajmujący się energią słoneczną zatrudni pracownika na stanowisko:

Elektromonter - instalacje teletechniczne
Wynagrodzenie: do 8000zł brutto/miesiąc + diety  + premia
Miejsce pracy: Baza Lubartów - wyjazdy delegacyjne - powroty na weekend

Zadania:
•    Montaż i uruchamianie systemów telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji włamania i napadu SSWiN oraz systemów przeciwpożarowych,
•    Inne czynności wynikające ze specyfikacji stanowiska pracy,
•    Możliwość przyjęcia pomocników z doświadczeniem w pracy przy instalacjach teletechnicznych.

Wymagania:
•    Uprawnienia SEP,
•    Znajomość systemów SSWiN, telewizji przemysłowej oraz systemów przeciwpożarowych,
•    Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
•    Samodzielność,
•    Umiejętność pracy w zespole.

Gwarantujemy:
•    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z 3- miesięcznym okresem próbnym,
•    Prywatna opieka medyczna,
•    Premie, dodatki i diety za każdy wyjazd,
•    Dofinansowanie karty MultiSport.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "LUBARTÓW" - oddzwonię!

  • Praca Lubartów
  • Elektromonter Lubartów
  • Lubartów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836