Elektromonter - Serwisant Pod Ziemią
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
FAMUR
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: serwisowanie kombajnów praca na hali produkcyjnej obsługa klienta w kopalniach transport części do klienta WYMAGANIA: wykształcenie min. średnie/techniczne/zawodowe specjalizacja elektryk, ślusarz, monter mile widziane doświadczenie na stanowisku elektryk, elektromonter i pokrewnym umiejętność czytania schematów elektrycznych mile widziane uprawnienia SEP i elektryczne prawo jazdy kategorii B gotowość do wykonywania swoich obowiązków w podziemiach kopalń gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym umiejętność pracy w zespole OFERUJEMY: pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wynagrodzenie stałe cześć ruchoma (premie uznaniowe, premie frekwencyjne, nagrody jubileuszowe) świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną profesjonalne wdrożenie w ramach programu Opiekun Nowego Pracownika spotkania integracyjne możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń pracowniczych oraz programu sugestii pracowniczych KAIZEN możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

  • Praca Katowice
  • Serwisant Katowice
  • Elektromonter Katowice
  • Elektromonter pomiarów Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210