Elektromonter
  • Ostaszewo
Ostaszewo, Ostaszewo, kujawsko-pomorskie, Polska
B.A.U.S. At Sp. z o.o.
16. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • montaż urządzeń i instalacji elektrycznych,
  • zapewnienie ciągłości produkcji zgodnie z ustalonym harmonogramem,
  • kontrola jakości wykonanych elementów,

Nasze wymagania

  • kierunkowe wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • znajomości obsługi elektronarzędzi,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dbałość o jakość, dokładność i precyzja,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie.
  • uprawnienia energetyczne SEP do 1 kV,
  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki i mechaniki,
  • wszelkie dodatkowe uprawnienia.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na pełnym etacie w prężnie działającej firmie;
  • pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku;
  • bardzo dobre możliwości płacowe według kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego;
  • pracę w przyszłościowym sektorze medycznym;
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • prywatna opieka medyczna;
  • parking pracowniczy.

  • Praca Ostaszewo
  • Elektromonter Ostaszewo
  • Ostaszewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662