Elektromechanik Maszyn Produkcyjnych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Zespół Dijo tworzą świetnie wykwalifikowani fachowcy, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość naszych produktów na każdym etapie ich przygotowania. Jesteśmy zakładem produkującym tortille, słone i słodkie przekąski, które z sukcesem eksportujemy do ponad kilkunastu krajów. W związku z rozbudową kolejnych, nowoczesnych linii produkcyjnych poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko​:

Twoje obowiązki:

  • Zapewnianie sprawności operacyjnej maszyn i urządzeń
  • Lokalizowanie i rozwiązywanie usterek
  • Realizacja napraw
  • Współpraca przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych
  • Wymiana wiedzy z innymi specjalistami technicznymi

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie w kierunku technicznym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w przemyśle (preferowane branże: spożywcza, FMCG)
  • Znajomość mechaniki i elektromechaniki
  • Umiejętność obsługi sterowników PLC
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Posiadanie uprawnień SEP

Co oferujemy:

  • Stabilną pracę na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie spożywczej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z premiami
  • Program premii za rekomendacje
  • Pakiet socjalny: karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe
  • Rozwój poprzez szkolenia
  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • Dobre warunki socjalne

  • Praca Wrocław
  • Elektromechanik Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713