Elektromechanik maszyn obróbki skrawaniem
  • Lubliniec
Lubliniec, Lubliniec, Śląskie, Polska
TURBOMACHINERY ENGINEERING SERVICE sp. z o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie niezawodnej pracy urządzeń produkcyjnych (tokarek i frezarek);
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych oraz mechanicznych;
  • Wykonanie kontroli oraz ustawienia geometrii maszyn;
  • Konserwacja i czyszczenie maszyn i urządzeń;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z utrzymaniem ruchu;
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów prewencyjnych;
  • Ścisła współpraca z mechanikami i elektrykami w celu właściwej diagnozy i szybkiego usuwania awarii.

WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku, w systemie 3 tygodnie pierwsza zmiana, 1 tydzień druga zmiana;
  • Wykształcenie min. średnie techniczne;
  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu na stanowisku Elektromechanika maszyn obróbki skrawaniem;
  • Znajomość konwencjonalnych i CNC maszyn i urządzeń obróbki skrawaniem;
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, hydrauliki, mechaniki oraz pneumatyki;
  • Uprawnienia SEP do 1 kV;
  • Znajomość układów sterowania obrabiarek CNC (obróbka skrawaniem) – preferowany Fanuc, Heidenhain, Sinumerik.

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Turbomachinery Engineering Service Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

OFERUJEMY:
  • Pracę na zlecenie międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Kontakt z unikatową technologią naszego klienta;
  • Możliwość realizacji własnych projektów / pomysłów;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Opiekę mentora podczas procesu wdrożenia;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Pakiet ubezpieczeń pracowniczych;
  • Udział w specjalistycznych szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

  • Praca Lubliniec
  • Elektromechanik Lubliniec
  • Operator maszyn Lubliniec
  • Lubliniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584