Elektromechanik Linii Produkcyjnych - Wzrost Zatrudnienia W Związku Z Nową Inwestycją
  • Kęty
Kęty, Kęty, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Grupa Kęty S.A.
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ NA STANOWISKU ELEKTROMECHANIKA: Usuwaniem usterek, awarii, utrzymaniem sprawności urządzeń produkcyjnych i pomocniczych Wykonywaniem prac montażowych i demontażowych, przeglądów, konserwacji i remontów maszyn produkcyjnych i elektroenergetycznych Przygotowywaniem nowych uruchomień na urządzeniach Wdrażaniem projektów, modernizacji, optymalizacji pracy urządzeń Analizą zdarzeń na urządzeniach i przedstawianiem działań zapobiegawczych WYMAGANIA: CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY: Wykształcenia zawodowego lub średniego – profil elektryczny Uprawnień energetycznych SEP E1 – mile widziane Umiejętności posługiwania się schematami elektrycznymi Umiejętności pracy w zespole pracowników Samodzielności, odpowiedzialności, zaangażowania Gotowość szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji Gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym – mile widziana OFERUJEMY: - Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Atrakcyjne dodatki płacowe - Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy - Kursy językowe w godzinach pracy - Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.In. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne, premia świąteczna i wakacyjna) - Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny - Ubezpieczenie grupowe - Pracowniczy Program Emerytalny

  • Praca Kęty
  • Elektromechanik Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210