Elektromechanik
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Aludyne Poland Sp. z o.o.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie w ciągłej sprawności ciągów technologicznych i urządzeń produkcyjnych w zakresie układów automatycznego i elektrycznego sterowania
  • Diagnozowanie awarii oraz naprawa maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w pracy z elementami automatyki przemysłowej
  • Bardzo dobra umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Wiedza z zakresu hydrauliki ciśnieniowej i pneumatyki,
  • Umiejętność diagnostyki układów elektrycznych,

MILE WIDZIANE

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Uprawnienia SEP 1kV
  • Uprawnienia na urządzenia transportu bliskiego: wózki widłowe, suwnice, wciągniki i wciągarki

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:

  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę

  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny

  • Bony sodexo za każde 100 dni bez wypadku

  • „wczasy pod gruszą”

  • Paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników

  • Dopłata do biletów miesięcznych

  • Kursy językowe

  • Karta sportowa "MultiSport"

  • Prywatna opieka medyczna