Elektromechanik
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
Firma ART Sp.zo.o Sp.k
23. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżące utrzymanie infrastruktury elektrycznej zakładu,
  • Interwencje na wypadek awarii maszyn i urządzeń,
  • Przeprowadzanie konserwacji i przeglądów.

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektryka, elektromechanika
  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP - mile widziane,
  • Znajomość elektryki, elektroniki, pneumatyki, mechaniki
  • Doświadczenie (ok. 2 lata) w montażu i naprawach instalacji elektrycznych maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Elektromechanik Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848