Elektromechanik
  • Wilkowice
Wilkowice, Wilkowice, Śląskie, Polska
Prosperplast 1 Sp. z o.o.
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • konserwacja maszyn i urządzeń,
  • przygotowanie, przezbrojenie i modyfikacja linii produkcyjnej,
  • dbałość o stan techniczny maszyn produkcyjnych.

WYMAGANIA:
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, mechaniki, hydrauliki, automatyki,
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek,
  • uprawnienia z grupy SEP mile widziane.

OFERUJEMY:
  • ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Wilkowice
  • Elektromechanik Wilkowice
  • Wilkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210