Electrical Supervisor
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
TRS staffing solutions
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Oferta Pracy: Electrical Supervisor
Lokalizacja: Nysa, Polska
Projekt: Budowa przemysłowa
Obowiązki:
•Nadzór i zarządzanie wszystkimi pracami elektrycznymi na miejscu, zapewniając zgodność z normami bezpieczeństwa i przepisami.
•Koordynacja z kierownikami projektów, inżynierami i innymi nadzorcami w celu terminowego ukończenia zadań.
•Regularne inspekcje i konserwacja systemów elektrycznych.
•Rozwiązywanie problemów elektrycznych, które pojawiają się w trakcie projektu.
•Prowadzenie dokładnej dokumentacji wszystkich wykonanych prac elektrycznych.
Wymagania:
•Znajomość budowy WN (wysokiego napięcia).
•Znajomość budownictwa SN (średniego napięcia).
•Doświadczenie w implementacji SWG (systemów zarządzania energią).
•Umiejętność instalacji UPS (zasilaczy awaryjnych).
•Udokumentowane doświadczenie na stanowisku Electrical Supervisor lub podobnym w budownictwie przemysłowym.
•Doskonałe umiejętności przywódcze i komunikacyjne.
•Umiejętność pracy pod presją i dotrzymywania terminów.
•Odpowiednie certyfikaty i licencje.
Oferujemy:
•Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
•Możliwość pracy przy prestiżowym projekcie przemysłowym.
•Możliwości Rozwoju zawodowego i kariery.

  • Praca Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584