Eksport Manager
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-pomorskie, Polska
CorsonHR
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Nr licencji: 7933
Jeśli chcesz pracować w dynamicznej atmosferze i mieć realne uczestnictwo w kreowaniu i rozwoju firmy - APLIKUJ!
Zakres obowiązków
- Budowanie oraz rozwijanie współpracy z klientami na międzynarodowych rynkach
- Negocjowanie warunków umów handlowych i kontraktów z klientami zagranicznymi
- Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi
- Analiza rynków zagranicznych w celu identyfikacji nowych możliwości handlowych
- Realizacja celów sprzedażowych oraz podejmowanie działań wpływających na wzrost sprzedaży
- Tworzenie raportów sprawozdawczych dotyczących rynków
- Budowanie wizerunku firmy podczas reprezentacji firmy na spotkaniach z klientami, targach branżowych
Poszukiwane kompetencje
- Doświadczenie na stanowisku związanym z eksportem
- Umiejętność współpracy z międzynarodowymi partnerami handlowymi i dystrybutorami
- Umiejętność negocjacji i budowania trwałych relacji biznesowych
- Wykształcenie wyższe
- Biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim
- Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych (ok. 3 wyjazdy w roku na targi branżowe + spotkania z klientami)
- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
- Umiejętność wykazywania inicjatywy
- Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
- Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone o system premiowy
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach
- Wdrożenie na stanowisko
- Wiele benefitów pozapłacowych
- Wsparcie Rekrutera CorsonHR w każdym etapie rekrutacji
Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, @

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Manager Toruń
  • HR Manager Toruń
  • Content Manager Toruń
  • Account manager Toruń
  • Project Manager Toruń
  • Product manager Toruń
  • Business Development Manager Toruń
  • Key Account Manager Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544