Eksport Manager
  • Andrzejów Duranowski, k. Sochaczewa
mazowieckie, Andrzejów Duranowski, k. Sochaczewa, mazowieckie, Polska
Verona Products Professional Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Verona Products Professional sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • analiza rynków eksportowych i kanałów sprzedaży,
  • poszukiwanie nowych możliwości na rynkach zagranicznych oraz ocena ich opłacalności i wykonalności,
  • opracowanie strategii na rynkach eksportowych,
  • negocjacje handlowe z potencjalnymi klientami,
  • realizowanie założonego planu, targetu, budżetu,
  • realizacja zamówień klientów.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • znajomość obszaru e-commerce,
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność profesjonalnego nawiązywania relacji z Klientami,
  • wysokie kompetencje interpersonalne, sprzedażowe oraz negocjacyjne,
  • wiedzę z zakresu prawa celnego,
  • znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (krajowych i zagranicznych),

Mile widziane:

  • doświadczenie współpracy z sieciami handlowymi,
  • znajomość języka rosyjskiego.

To oferujemy:

  • dużą samodzielność oraz możliwość definiowania i proponowania strategicznych działań,
  • możliwość realizacji ambitnych projektów i zadań wymagających kreatywności i inicjatywy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami pracy,
  • umowę o pracę/ umowę B2B,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • dodatkowe ubezpieczenie.

  • Praca mazowieckie
  • Manager Wysokie Mazowieckie
  • Manager mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291