Ekspert/Specjalista ds. sprawozdawczości ESG
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
17. 10. 2024

1121925701

Obowiązki

  • Koordynację współpracy z innymi jednostkami Banku w zakresie pozyskiwania i raportowania danych
  • Koordynację przygotowania raportu zrównoważonego rozwoju oraz ujawnień III-filarowych w zakresie odpowiedzialności jednostki
  • Współpracę z audytorem niefinansowym
  • Współpracę z podmiotami z Grupy Pekao S.A. w zakresie raportowania ESG
  • Bieżącą analizę regulacji i trendów rynkowych dotyczących raportowania ESG
  • Rozwój procesu raportowania ESG, m.in. poprzez dostosowywanie i tworzenie wewnętrznych regulacji z zakresu zrównoważonego rozwoju, narzędzi, metodyk

Wymagania

  • Masz ukończone studia wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, finanse, prawo lub pokrewne
  • Posiadasz 3-letnie doświadczenie w raportowaniu finansowym lub niefinansowym
  • Znasz regulacje z obszaru ESG, w szczególności CSRD, ESRS, Taksonomia UE oraz Filar III
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, pracy z danymi i ich interpretacją
  • Nie jest Ci obca analiza i interpretacja regulacji prawnych
  • Masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Bardzo dobrze znasz język angielski
  • Biegle obsługujesz pakiet MS Office (w szczególności Excel, Power Point oraz Word)
  • Poszukujesz nowych rozwiązań biznesowych / raportowych oraz masz chęć podejmowania nowych wyzwań
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662