Ekspert Finansowy
  • Tarnow
Tarnów, Tarnow, Lesser Poland Voivodeship, Polska
NOTUS FINANSE S.A.
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Tarnów

Twój zakres obowiązków

  • Analiza sytuacji finansowej Klienta i dopasowanie najlepszej oferty
  • Przygotowanie dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku
  • Wsparcie Klienta przez cały czas, od momentu składania wniosku do wypłaty kredytu
  • Przedstawienie rozwiązań na przyszłe potrzeby finansowe i ubezpieczeniowe Klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie w sprzedaży ze wskazaniem na produkty bankowe w obszarze kredytów hipotecznych, gotówkowych i firmowych
  • Zorientowanie w produktach ubezpieczeniowych
  • Wysoka motywacja w realizacji zamierzonych celów

To oferujemy

  • Przestrzeń do realizacji zawodowej w firmie która od 20 lat tworzy branżę pośrednictwa finansowego
  • Dostęp do szerokiej oferty z zakresu produktów hipotecznych, gotówkowych, firmowych i ubezpieczeniowych
  • Wsparcie ze strony wykwalifikowanych działów, zapewniających płynność w procesach sprzedażowych
  • Współpracę z kluczowymi deweloperami i partnerami nieruchomościowymi w Polsce
  • Innowacyjne i autorskie narzędzia sprzedażowe, takie jak 4NOTUS, Multiwniosek, aplikacja sukcesyjna 4SAFTY
  • Wsparcie działu Contact Center przy pozyskiwaniu Klientów
  • Wirtualnego asystenta wspierającego działania Ekspertów
  • Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń i terminowe wypłaty
  • Prosty i przejrzysty system CRM umożliwiający sprawne zarządzanie klientami i procesem sprzedaży
  • Wsparcie wykwalifikowanej kadry menadżerskiej na każdym etapie rozwoju
  • Elastyczne godziny pracy
  • Platformę szkoleniową na której w wygodny sposób będziesz mógł/ła podnosić swoje kompetencję
  • Narzędzia pracy w postaci m.in. laptopa, telefonu
  • Wygodne i w pełni wyposażone biura
  • Pakiet benefitów obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie, kartę sportową

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • napoje
  • karta Multisport
  • konkursy sprzedażowe

NOTUS Finanse S.A jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce.

Jesteśmy zaufanym partnerem dla klientów i stabilnym wsparciem dla Ekspertów Finansowych oraz partnerów biznesowych.

Od 20 lat wspieramy klientów w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych i ubezpieczeniowych.

Posiadamy autorskie rozwiązania usprawniające obsługę, doświadczonych managerów i trenerów. To wszystko przekłada się na wzrost firmy i sukcesy naszych pracowników.

W ciągu ostatnich lat zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień oraz podjęliśmy szereg inicjatyw zmierzających do stworzenia warunków pracy, które zostały docenione przez naszych pracowników.

Takie same warunki zapewniamy naszej sieci placówek partnerskich, tak aby wspólne prowadzenie biznesu było przyjazne, efektywne i dawało wiele satysfakcji.

Świadczą o tym otrzymane nagrody m.in. Przyjazny Pracodawca 2020 – wyróżnienie przyznane przez PFR za zaangażowanie oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy czy chociażby Poland’s Best Employers 2021, 300 Najlepszych Polskich Pracodawców, Forbes i Statista - wyróżnienie za zajęcie 9 miejsca rankingu w kategorii Banki i usługi finansowe.

Dołącz do Nas!

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Tarnów
  • Ekspert przyrodniczy Tarnów
  • Doradca finansowy Tarnów
  • Analityk finansowy Tarnów
  • Dyrektor finansowy Tarnów
  • Pośrednik finansowy Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851