Ekspert/Ekspertka Analizy Danych I Bi Santander Consumer Bank
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Santander Consumer Bank
27. 9. 2024

Kluczowe zadania: sporządzanie raportów i analiz cyklicznych oraz analiz ad-hoc dla jednostek biznesowych projektowanie, automatyzacja i rozwój raportów z obszaru sprzedaży produktów Banku tworzenie i zarządzanie strukturami bazodanowymi zawierającymi duże zbiory danych tworzenie i utrzymanie narzędzi usprawniających pracę w Departamencie oraz jednostkach współpracujących z Departamentem Czego oczekujemy od Kandydatów: wykształcenia wyższego (finanse, ekonomia, informatyka, matematyka, statystyka, itp.) wysokich zdolności analitycznych, umiejętności generowania i analizowania danych, wyciągania wniosków oraz przedstawiania własnych rekomendacji bardzo dobrej znajomości MS SQL (wraz z Server Integration Services), programu MS Excel (wraz z VBA) bardzo dobrej znajomości środowiska Power BI umiejętności pracy w zespole i komunikatywności mile widziana znajomość dodatkowych języków programowania To oferujemy: długofalową współpracę i różnorodne projekty dodatkowe składniki wynagrodzenia: m.In. premia roczna dostęp do wiedzy no limit- wewnętrzna strefa wymiany wiedzy, platforma szkoleniowa Dojo z dostępem do szkoleń na LinkedIn Learning, IBM oraz O’Reilly, program mentoringowy, konkursy, webinary i podcasty eksperckie kursy języka angielskiego i innych prywatną opiekę medyczną - Medicover elastyczne systemy czasu pracy nastawione na zachowanie równowagi życia zawodowego i prywatnego możliwość pracy w systemie hybrydowym: częściowo z domu, częściowo z biura program Buddy- wdrożenie u nas jest super program Poleceń Pracowniczych z możliwością otrzymania nagrody finansowej za skuteczne polecenie platforma psychologiczna- zawsze masz z kim porozmawiać tu możesz być sobą - jesteśmy Bankiem bez barier, wysokie poczucie różnorodności i inkluzywności nas wyróżnia prosty język to nasz przyjaciel przyjazną atmosferę w pracy, imprezy integracyjne i spotkania team-buildingowe, chodzimy również po górach przestrzeń dla Ciebie- pięknie wyposażone biuro i strefa relaksu Benefity: karta Multisport prywatna opieka medyczna. dofinansowanie do języków obcych dostęp do szkoleń i kursów ubezpieczenie na życie praca hybrydowa elastyczny czas pracy zniżki na usługi firmowe integracje dodatkowe świadczenia socjalne parking dla pracowników strefa relaksu kawa, herbata inicjatywy dobroczynne dodatkowy urlop program rekomendacji preferencyjne pożyczki

  • Praca Wrocław
  • Ekspert przyrodniczy Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. ochrony danych Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210