Ekspert ds. Starodruków (Książki) i książek antykwarycznych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Dla naszego klienta, lidera w branży antykwarycznej,
zatrudniającego ponad 160 pracowników w 12 miastach w Polsce,
poszukujemy osoby na stanowisko:

Ekspert ds. Starodruków
praca hybrydowa
siedziba firmy:Kraków

Oczekujemy

  • Wiedza: Rozległe zrozumienie historii książki, oprawy, metod druku i historii wydawniczej, znajomość rynku i wiedza na temat księgozbiorów dawnych oraz antykwarycznych.
  • Doświadczenie: Minimum 2 lataudokumentowanego doświadczenia w branży antykwarycznej, księgarni lub pokrewnej. Praktyka obejmująca wycenę oraz ocenę stanu technicznego księgozbiorów (szczególnie pozycje antykwaryczne, wydane do 1950 r.)
  • Wykształcenie: Wykształcenie wyższe, mile widziane kwalifikacje akademickie w zakresie literatury, historii lub bibliotekoznawstwa.
  • Umiejętności: Doskonałe umiejętności obsługi klienta, dbałość o szczegóły oraz umiejętność oceny i uwierzytelniania starych i rzadkich książek. Biegłe posługiwanie się językiem angielskim, praktyczna znajomość MS Office, oraz umiejętność efektywnego korzystania ze źródeł informacji w Internecie.
  • Dyspozycyjność do pracy z dojazdem do lokalizacji magazynowych: Kraków oraz Lubień (k. Myślenic) oraz z dojazdem do Klientów na terenie całej Polski.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wygodna forma współpracy: umowa B2B lub UoP,
  • długoterminowa współpraca i możliwość rozwoju zawodowego,
  • budżet szkoleniowy na rozwój i szkolenia,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i pakietu Multisport,
  • partycypacja w kosztach prowadzenia działalności gospodarczej.

Zadania

- Współpraca z biurem renowacji książek – zlecanie i odbiór wykonanych prac konserwatorskich.

- Wycena i selekcja pozyskanych starodruków i książki antykwarycznej (do 1950 r.).

- Pozyskiwanie rzadkich i cennych książek z aukcji, sprzedaży nieruchomości lub bezpośrednio od kolekcjonerów

- Audyt i ocena zgromadzonych zbiorów antykwarycznych pod kątem stanu fizycznego i wartości historycznej książek, w tym ich rzadkości i popytu rynkowego

- Tworzenie szczegółowych opisów książek do ofert internetowych i katalogów sprzedaży

- Budowanie i utrzymywanie relacji z kolekcjonerami, bibliotekami, muzeami i innymi klientami, doradztwo dla klientów w zakresie konserwacji i opieki nad ich rzadkimi książkami

- Bycie na bieżąco z trendami rynkowymi i wartością rzadkich książek

- Organizowanie wystaw, udział w targach książki i promowanie sprzedaży za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji z Klientami instytucjonalnymi (b2b) i indywidualnymi (b2c)

- Szkolenia dla pracowników działu zakupów i sprzedaży z zakresu starodruków i książek antykwarycznych.

  • Praca Kraków
  • Ekspert przyrodniczy Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210