Ekspert ds. kontrolingu (m/k)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
BUDIMEX S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Sekcje sportowe
  • Wymiany międzynarodowe
  • Ciekawy program szkoleń
  • Platformę z benefitami MyBenefit
  • Programy rozwojowe dedykowane dla kobiet
  • Dobrą atmosferę w pracy

Twoje przyszłe zadania:

  • Kontrola zarządcza wyników wybranych spółek i biznesów wchodzących w skład Grupy Budimex.
  • Kalkulacja portfela zamówień oraz kontraktacji Grupy.
  • Koordynacja przygotowania budżetów rocznych (m.in.: P&L, bilans oraz cash-flow).
  • Analiza zarządcza kosztów według podległych budżetów i rodzajów kosztów.
  • Weryfikacja i wyjaśnianie odchyleń w ramach podległych obszarów.
  • Przygotowywanie comiesięcznych raportów i prezentacji dla Zarządu Grupy.
  • Proponowanie rozwiązań planistycznych i raportowych usprawniających pracę w podległym obszarze.
  • Wsparcie raportowania wybranych obszarów ESG (Taxonomia EU).
  • Uczestnictwo w projektach realizowanych przez Biuro Kontrolingu.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub finansowym.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w kontrolingu (preferowane) lub pokrewnym obszarze finansowym w dużej i złożonej organizacji.
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność organizacji pracy oraz inicjatywa w działaniu.
  • Ugruntowana wiedza z zakresu finansów i rachunkowości zarządczej oraz znajomość zagadnień podatkowych.
  • Dobra znajomość systemów księgowo-finansowych (znajomość SAP będzie dodatkowym atutem).
  • Mile widziane dodatkowe kwalifikacje (CIMA, ACCA, CFA) lub/i studia podyplomowe z obszaru finansów.
  • Łatwość nawiązywania relacji, umiejętność pracy zespołowej oraz współpracy w ramach struktur firmy.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programów Excel i PowerPoint.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210