Ekolog/ Architekt krajobrazu
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
GO4ENERGY Sp. z o.o.
24. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie raportów ekologicznych zgodnie z wymogami procesów zrównoważonej certyfikacji budynkowej
  • Wizje lokalne na inwestycjach położonych na terenie całej Polski
  • Uczestnictwo w procesie zrównoważonej certyfikacji budynków
  • Kontakt z klientem
  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za zrównoważoną certyfikację.

Nasze wymagania

  • Absolwent/-ka lub student/-ka studiów zaocznych lub dziennych (preferowane kierunki Architektura Krajobrazu, Ekologia i Środowisko lub podobne których zawartość merytoryczna stanowiła w najmniej 60% treści ekologiczne, przykładowo: Botanika, Fizjologia roślin, Dendrologia, Gleboznawstwo, Rośliny zielne, Uprawa i nawożenie, Historia sztuki ogrodowej
  • Ekologia, Fitosocjologia, Ochrona i rewaloryzacja zabytkowych ogrodów, Fizjografia, Entomologia, Fitopatologia, Ochrona krajobrazu i Urbanistyka
  • Minimum 3 lata doświadczenia (w przeciągu ostatnich 5 lat) w pracy o tematyce ekologicznej (nadzór nad terenami zielonymi, ochrona przyrody, decyzje środowiskowe, inwentaryzacje zieleni, doświadczenie na budowie (pod kątem ochrony zieleni), architektura krajobrazu, i podobne)
  • Czynne prawo jazdy Kat. B
  • Sumienność i dbałość o szczegóły
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Ogólna znajomość specyfiki budownictwa zrównoważonego (od strony ekologii)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Obsługa pakietu Office
  • Kogo szukamy – mile widziane:
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia raportów Ekologicznych na potrzeby procesów zrównoważonej certyfikacji
  • Doświadczenie w zakresie uczestnictwa w procesów certyfikacji zrównoważonej
  • Doświadczenie na budowie
  • Znajomość procesu inwestycyjnego
  • Doświadczenie w ramach projektów ubiegających się o certyfikację

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w Warszawie
  • Zróżnicowane obowiązki dające możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie dojazdu do pracy środkiem zeroemisyjnym
  • Dzień wolny w urodziny
  • 36 godzinny tydzień pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Współpracę z największymi firmami sektora budowlanego
  • Pracę przy renomowanych i prestiżowych projektach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

O nas

Go4Energy poszukuje osoby na stanowisko:

Odpowiednio wykwalifikowany Ekolog/ Architekt krajobrazu

Czym się zajmujemy:

Prowadzimy procesy certyfikacji budynków komercyjnych w systemach LEED®, BREEAM®, WELL®, ACCES4YOU®, ACTIVESCORE®, WIREDSCORE®, SMARTSCORE®

oraz Green Building Standard. Zapewniamy wsparcie z zakresu w/w systemów certyfikacji dla inwestorów, architektów, projektantów i generalnych wykonawców.

Ponadto realizujemy projekty ograniczające zużycie energii w budynkach komercyjnych

i mieszkalnych, a także doradzamy w procesach inwestycyjnych dotyczących branży budowlanej

w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Więcej informacji o projektach jakie realizujemy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:

www.g4e.pl

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@g4e.plCV aby mogły być rozpatrywane i przechowywane przez nas powinny zawierać klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.(Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Go4Energy moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej administrowanej przez Go4Energy w przypadku zawarciaw nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami Kodeksu pracy oraz w sytuacji, gdy kandydat chce, aby dane zostały umieszczone w bazie rekrutacyjnej.”

  • Praca Warszawa
  • Architekt krajobrazu Warszawa
  • Architekt Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210