ECommerce Product Owner
  • Władysławów
eCommerce Product Owner
Władysławów, Władysławów, Mazowieckie, Polska
Mamyito.pl
6. 2. 2024

Mamyito.pl - supermarket online z żywnością działający na rynku 4 rok, będący częścią większej grupy kapitałowej poszukuje na kluczowe stanowisko eCommerce Product Owner. W związku z rozwojem firmy szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za definiowanie i realizacje strategii rozwoju platformy (web i mobile) oraz innych aplikacji wspierających procesy organizacyjne oraz przekazywanie wizji rozwoju produktu różnym zespołom, zapewniając, że wszyscy pracują w kierunku wspólnego celu.

Nazwa Stanowiska: eCommerce Product Owner

Zakres obowiązków:

  • Inicjowanie i nadzorowanie rozwoju produktu (platforma sprzedażowa)
  • Zarządzanie budżetem na product development (utrzymanie i rozwój)
  • Zbieranie potrzeb i zarządzanie ich listą we współpracy z liderami poszczególnych działów
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Monitorowanie KPI dotyczących Twojego obszaru odpowiedzialności i proponowanie rozwiązań w zakresie strategii i taktyki

Oczekujemy:

  • Minimum 5-cio letniego doświadczenia w zarządzaniu samodzielnym produktem - preferowane produkty wspierające sprzedaż online, logistykę i wsparcie klienta
  • Doświadczenie zawodowe w branży retail i e-commerce, najlepiej w FMCG/e-grocery
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętności analityczne
  • Zdolności organizacyjne i zarządzania projektami
  • Rozumienie aspektów technologicznych i znajomość metodologii oraz narzędzi rozwoju produktu w metodyce Agile
  • Zrozumienie podstawowych aspektów marketing automation i dobra znajomość narzędzi analityki produktowej - umiejętność pracy z Edrone i Google Analytics 4 będą dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami do analizy i wizualizacji danych (np. Looker, Power BI)
  • Elastyczność i Adaptacyjność w szybko zmieniającym się środowisku technologicznym i biznesowym - jesteśmy startupem z dużymi ambicjami
  • Efektywność w pracy pod presją czasu i wyniku, przy ograniczonych zasobach - mile widziane doświadczenie pracy w startupie, w początkowych fazach jego rozwoju
  • Silna orientacja na potrzeby i doświadczenia klientów, aby kierować rozwój produktu w sposób, który najlepiej spełnia ich oczekiwania.

Oferujemy:

  • Bezpośrednia praca z Zarządem spółki
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy (Władysławów, pod Warszawą)
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • Realny wpływ na strategię i rozwój produktu

  • Praca Władysławów
  • Władysławów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233