Dyspozytor (k/m)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
16. 11. 2022

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • optymalne planowanie i kontrola tras dla kierowców w transporcie,
  • kontrola i rozliczanie kart pracy kierowców,
  • współpraca z działami firmy - działem sprzedaży i działem transportu,
  • regularne raportowanie,
  • wprowadzanie danych do systemów,
  • zarządzanie flotą samochodową w przedstawicielstwie.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (preferowane o profilu logistycznym),
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i koordynacji pracy innych osób w ramach zespołu,
  • umiejętność odpowiedzialnego, szybkiego podejmowania decyzji,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),
  • rozwój w firmie o charakterze globalnym,
  • pracę na jedną zmianę, w godz. 7-15, 8-18 lub 9-17,
  • kompleksowy pakiet wdrożeniowy,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia, oraz system benefitów pozapłacowych.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.