Dyspozytor
  • Plock
Dyspozytor
Płock, Plock, Masovian Voivodeship, Polska
ORLEN Transport Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Dyspozytor

Miejsce pracy: Płock

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad wykonaniem usługi transportowej
  • Zmiany w harmonogramach zaplanowanych usług transportowych do klientów
  • Koordynacja wymiany informacji między klientem a kierowcami w zakresie realizacji usługi transportowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane: logistyka, transport)
  • Znajomość zagadnień z zakresu planowania przewozów
  • Znajomość przepisów z zakresu czasu pracy kierowców
  • Znajomość podstawowych zagadnień branży TLS
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość pakietu Office

Mile widziane

  • Inicjatywa i samodzielność działania
  • Precyzja i dokładność w pracy
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • system premiowy

Dodatkowo otrzymasz:

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwość rozwoju w zagranicznych spółkach
  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy
  • Programy well-beingowe wspierające Twój dobrostan
  • Program wspierający rodzinę
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce specjalizujących się w transporcie materiałów niebezpiecznych w zakresie transportu paliw.

  • Praca Płock
  • Dyspozytor Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849