Dyrektor Zakupów
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Arche Consulting
23. 9. 2024

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie doświadczonego Kandydata na stanowisko Dyrektora Zakupów.

Obowiązki:

  • zarządzanie kilkuosobowym Działem Zakupów,
  • przygotowywanie strategii zakupowych i ich wdrażanie,
  • zapewnianie źródeł zaopatrzenia materiałów i towarów handlowych, dobór i dywersyfikacja dostawców,
  • standaryzacja i ciągła optymalizacja procesów zakupowych oraz zarządzania grupą materiałową,
  • rozwój i nadzór nad przestrzeganiem standardów zakupowych,
  • analiza oraz dobór dostawców na rynku krajowym i zagranicznym,
  • odpowiedzialność za identyfikację nowych dostawców, negocjacje oraz ich rozwijanie w strategiczne partnerstwo,
  • tworzenie i nadzór nad budżetem Działu Zakupów,
  • odpowiedzialność za optymalizację kosztów,
  • planowanie strategii materiałowych i komponentów oraz analiza rynków zaopatrzenia.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • umiejętność inspirowania i motywowania pracowników,
  • umiejętność i chęć pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość SAP,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania procesami.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • otwartość na inicjatywy,
  • pakiet benefitów,
  • samodzielność, swobodę działania i zaufanie,
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji.

  • Praca Poznań
  • Dyrektor Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Dyrektor finansowy Poznań
  • Dyrektor szkoły Poznań
  • Dyrektor artystyczny Poznań
  • Dyrektor kreatywny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836