Dyrektor Sprzedaży i Marketingu (m/f) - FMCG
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, śląskie, Polska
Michael Page
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży na rynkach krajowych i zagranicznych

Informacje o kliencie

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera na rynku poszukujemy osoby na Stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu

Opis stanowiska

  • opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju biznesu poprzez identyfikowanie nowych możliwości, rozwijanie relacji z klientami oraz tworzenie propozycji biznesowych, konsulting,
  • inicjowanie i dobór odpowiednich działań handlowo-marketingowych w celu maksymalizacji wyników sprzedaży,
  • tworzenie planów i efektywnych procesów operacyjnych wspierających strategię sprzedaży,
  • Współpraca z Zarządem w zakresie wyznaczania kierunków rozwoju (nowe wyroby, kanały sprzedaży, rynki zbytu),
  • Uczestnictwo w procesach handlowych z kluczowymi Klientami,
  • Rozwój i zarządzanie zespołem sprzedaży (min. 10+ FTE),
  • monitorowanie rynku i benchmark w zakresie oferowanych i nowych produktów, rozwojem technologii, sytuacji pośród klientów, trendów pod kątem popytu,
  • kreowanie oraz realizacja strategii działania w obszarze sprzedaży produktów.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na stanowisku Dyrektora Sprzedaży/Dyrektora Exportu lub tożsamym w obszarze FMCG,
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem sprzedaży,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Wysokie kompetencje negocjacyjne.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w organizacji, która nieustannie się rozwija
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szeroki pakiet benefitów - dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,