Dyrektor Sprzedaży
  • Wielkopolskie
wielkopolskie, Wielkopolskie, Poland
Klient Pracuj.pl
16. 11. 2022
150.000 - 200.000

wielkopolskie

ważna jeszcze 24 dni

umowa o pracę, kontrakt B2B

pełny etat

Naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się grupy z branży spożywczej, posiadającej w swoim portfolio kilka firm o profilu produkcyjno–handlowym oraz partnerów biznesowych w całej Europie, zatrudni osobę, która będzie partnerem dla Zarządu oraz pozostałych członków management team i obejmie stanowisko:

Dyrektora Sprzedaży

Kandydatów prosimy o załączenie CV w języku polskim oraz angielskim

Twój zakres obowiązków

Czynny udział w budowanie strategii sprzedażowej i cenowej w zakresie oferowanych produktów

Budowanie strategii marketingowej dla oferowanych produktów

Ustalanie celów krótko i długoterminowych – w tym nadzór nad ich realizacja - dla podległego zespołu w tym przygotowanie systemu premiowego dla obszaru sprzedaży

Realizacja celów budżetowych i nadzór nad kosztami podległych działów

Udział w budowie procesu planowania dla organizacji w zakresie danych sprzedażowych

Udział w przygotowywaniu analiz i raportów dla podległego obszaru

Budowanie relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych

Wdrażanie narzędzi/ rozwiązań ułatwiający dostęp do danych związanych z działaniami sprzedażowymi

Monitorowanie rynku i konkurencji

Wymagania pracodawcy

Kilkuletnie doświadczenie w realizacji podobnych zadań w średniej wielkości organizacji

Doświadczenie w skuteczny zarządzaniu zespołem rozproszonym

Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji i rozmów handlowych

Umiejętności analityczne

Zorientowanie na cel oraz wynik

Język angielski na poziomie biznesowym

Bardzo dobra znajomość MS Excel

Niezbędne narzędzia (telefon, samochód, laptop)

Elastyczna forma zatrudnienia w zależności od preferencji: Uop lub B2B

Rozwój w strukturach organizacji

Etapy rekrutacji

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą