Dyrektor Produktu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Orienta Polska Sp. z o.o.
20. 1. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dyrektor Produktu

Obowiązki:

  • Zarządzanie rozwojem produktu,
  • Analiza rynku i rozpoznawanie potrzeb użytkowników,
  • Kreowanie strategii rozwoju produktów i jego nadzorowanie,
  • Wdrażanie nowych produktów do sprzedaży,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu produktem, w szczególności aplikacją internetową,
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Umiejętności rozpoznawania potrzeb użytkowników i dostarczania odpowiednich produktów,
  • Samodzielność, kreatywność i aktywne poszukiwanie rozwiązań,
  • Myślenie analityczne,
  • Nadzorowanie procesów biznesowych w Dziale rozwoju produktu,
  • Doświadczenie ze zwinnymi metodykami wytwarzania oprogramowania.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie rotacyjnym,
  • Elastyczną formę zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania,
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć sportowych),
  • Udział przy tworzeniu nowych, innowacyjnych rozwiązań.