Dyrektor ds. Produkcji
  • Wieprz
Wieprz, Wieprz, Małopolskie, Polska
TECH STEROWNIKI
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie produkcją w systemie 2 zmianowym,
  • nadzór nad realizacją planów produkcyjnych,
  • nadzór nad jakością i efektywnością procesów produkcji,
  • szukanie słabych miejsc w procesie produkcyjnym i ich optymalizacja,
  • wdrażanie i koordynowanie procesów optymalizacyjnych, wdrożeniowych i inwestycyjnych,
  • nadzór nad pracą podległych działów,
  • raportowanie uwag jakościowych,
  • dbałość o mienie zakładu i porządek na stanowiskach pracy,
  • raportowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 5 -letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • dobra, praktyczna znajomości Comarch XL oraz MS OFFICE,
  • doświadczenie w produkcji – na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień procesów technologicznych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność, skrupulatność,
  • zdolność do pracy w zespole i pod presją czasu.

OFERUJEMY:
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,
  • pracę w firmie o znaczącej pozycji na rynku.