Dyrektor Doradców Premium
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Assiduus Insurance Partners
27. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych,
  • Zapewnienie klientom doskonałej, jakości obsługi, zgodnej z najwyższymi standardami Grupy,
  • Rozpoznawanie i realizowanie potrzeb klientów poprzez proponowanie im nowoczesnych,
  • zindywidualizowanych rozwiązań
  • Zarządzanie zespołem sprzedaży,
  • Prowadzenie procesów rekrutacji oraz wdrożenie do pracy nowych członków zespołu,
  • Promowanie usług oraz produktów z oferty firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum średniego wykształcenia,
  • Doświadczenia w sprzedaży – WARUNEK KONIECZNY,
  • Gotowości do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
  • Komunikatywności i otwartości na kontakty z ludźmi,
  • Optymizmu, entuzjazmu i zapału do pracy, wysokiej kultury osobistej,
  • Ukierunkowania na realizację zadań i osiąganie założonych zadań.

To oferujemy

  • ATRAKCYJNE STAŁE WYNAGRODZENIE PLUS PREMIE,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń oraz awansów,
  • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
  • Dostęp do profesjonalnego systemu e-learning, wsparcie marketingowe i merytoryczne,
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

  • Praca Bydgoszcz
  • Dyrektor Bydgoszcz
  • Dyrektor handlowy Bydgoszcz
  • Dyrektor finansowy Bydgoszcz
  • Dyrektor szkoły Bydgoszcz
  • Dyrektor artystyczny Bydgoszcz
  • Dyrektor kreatywny Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210